Opigno notifications (3.0.3) - en to el translation catalogue (18 entries)

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Message
el: Μήνυμα

en: User
el: Χρήστης

en: All
el: Όλες

en: Page
el: Σελίδα

en: Url
el: Διεύθυνση (URL)

en: Desc
el: Φθί

en: Notifications
el: Ειδοποιήσεις

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: ‹ Previous
el: ‹ Προηγούμενο

en: Next ›
el: Επόμενο ›

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Notification
el: Ενημέρωση

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Asc
el: Αύξ
