Opigno notifications (3.0.3) - en to eo translation catalogue (14 entries)

en: Date
eo: Dato

en: Reset
eo: Restarigu

en: Message
eo: Mesaĝo

en: ID
eo: Identigilo

en: User
eo: Uzanto

en: All
eo: Ĉiuj

en: Page
eo: Paĝo

en: Url
eo: URL

en: Desc
eo: malkreske

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Apply
eo: Apliku

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: UUID
eo: Unika uzantonomero

en: Asc
eo: kreske
