Opigno notifications (3.0.3) - en to is translation catalogue (13 entries)

en: Date
is: Dagsetning

en: Reset
is: Endursetja

en: Message
is: Skilaboð

en: ID
is: Kenni

en: User
is: Notandi

en: All
is: Allt

en: Page
is: Síða

en: Url
is: Vefslóð

en: Sort by
is: Raða eftir

en: ‹ Previous
is: < Fyrri

en: Apply
is: Virkja

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
