Opigno notifications (3.0.3) - en to pl translation catalogue (19 entries)

en: Date
pl: Data

en: Reset
pl: Resetuj

en: Message
pl: Wiadomość

en: User
pl: Użytkownik

en: All
pl: Wszystko

en: Page
pl: Strona

en: Url
pl: URL

en: Desc
pl: Malejąco

en: Notifications
pl: Powiadomienia

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: ‹ Previous
pl: ‹ Poprzednia

en: Next ›
pl: Następna ›

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Notification
pl: Powiadomienie

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny
