Opigno notifications (3.0.0-rc1) - en to ne translation catalogue (11 entries)

en: Date
ne: मिति

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Message
ne: सन्देश

en: ID
ne: परिचय

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: All
ne: सबै

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: ‹ Previous
ne: अघिल्लो

en: Next ›
ne: अर्को

en: UUID
ne: अनुपम प्रयोगकर्ता परिचय संख्या
