Opigno notifications (8.x-1.0-rc1) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Date
gu: તારીખ

en: Message
gu: સંદેશ

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: All
gu: બધા

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Apply
gu: લાગુ કરો
