Opigno notifications (8.x-1.0) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Date
bs: Datum

en: Message
bs: Poruka

en: User
bs: Korisnik

en: All
bs: Sve

en: Page
bs: Strana

en: Notifications
bs: Obavijesti

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Apply
bs: Primjeni
