Opigno notifications (8.x-1.0) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Date
nn: Dato

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Message
nn: Melding

en: User
nn: Brukar

en: All
nn: Alle

en: Page
nn: Nettside

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Apply
nn: Bruk
