Opigno notifications (8.x-1.1) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Message
ku: پەیام

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: All
ku: هەموو

en: Page
ku: پەڕە
