Opigno notifications (8.x-1.2) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Date
af: Datum

en: Reset
af: Herstel

en: Message
af: Boodskap

en: User
af: Gebruiker

en: All
af: Alle

en: Page
af: Bladsy

en: Apply
af: Pas toe

en: Master
af: Meester
