Opigno notifications (8.x-1.3) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Date
am: ቀን

en: Message
am: መልእክት

en: ID
am: አይዲ

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Page
am: ገጽ

en: Sort by
am: ደርድር

en: UUID
am: ዩዩአይዲ
