Opigno notifications (8.x-1.3) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Date
ml: തിയ്യതി

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Message
ml: സന്ദേശം

en: User
ml: ഉപയോക്താവ്

en: UUID
ml: യു യു ഐ ഡി
