Opigno notifications (8.x-1.4) - en to hi translation catalogue (18 entries)

en: Date
hi: तारीख

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: Message
hi: संदेश

en: ID
hi: आईडी

en: User
hi: प्रयोक्ता

en: All
hi: सभी

en: Page
hi: पृष्ठ

en: Url
hi: URL

en: Desc
hi: अवरोही

en: Sort by
hi: क्रमबद्ध द्वारा

en: ‹ Previous
hi: ‹ पिछला

en: Next ›
hi: अगला ›

en: Apply
hi: लागू करें

en: Items per page
hi: विषय प्रति पृष्ठ

en: - All -
hi: -सभी-

en: « First
hi: « पहला

en: Last »
hi: आखरी »

en: UUID
hi: युयुआइङी
