Opigno notifications (8.x-1.4) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Message
my: သတင်း

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: - All -
my: - အားလုံး -
