Opigno notifications (8.x-1.4) - en to nl translation catalogue (20 entries)

en: Date
nl: Datum

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Message
nl: Bericht

en: User
nl: Gebruiker

en: All
nl: Alle

en: Page
nl: Pagina

en: Url
nl: URL

en: Desc
nl: Aflopend

en: Notifications
nl: Meldingen

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: ‹ Previous
nl: ‹ Vorige

en: Next ›
nl: Volgende ›

en: Apply
nl: Toepassen

en: Notification
nl: Melding

en: Creation time
nl: Aanmaaktijd

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: « First
nl: « Eerste

en: Last »
nl: Laatste »

en: Asc
nl: Oplopend
