Opigno notifications (8.x-1.4) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Date
sl: Datum

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Message
sl: Sporočilo

en: User
sl: Uporabnik

en: All
sl: Vsi

en: Page
sl: Stran
