Opigno notifications (8.x-1.5) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Date
bg: Дата

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Message
bg: Съобщение

en: User
bg: Потребител

en: All
bg: Всички

en: Page
bg: Страница

en: Url
bg: URL

en: Notifications
bg: Известия

en: Apply
bg: Търси
