Opigno notifications (8.x-1.5) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Date
fil: Petsa

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: Message
fil: Mensahe

en: All
fil: Lahat

en: Page
fil: Pahina
