Opigno notifications (8.x-1.7) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Date
th: วันที่

en: Message
th: ข้อความ

en: ID
th: ไอดี

en: All
th: ทั้งหมด

en: ‹ Previous
th: ‹ previous

en: Next ›
th: next ›

en: « First
th: « first

en: Last »
th: last »
