Opigno notifications (8.x-1.8) - en to he translation catalogue (20 entries)

en: Date
he: תאריך

en: Reset
he: איתחול

en: Message
he: הודעה

en: User
he: משתמש

en: All
he: הכל

en: Page
he: דף

en: Url
he: כתובת url

en: Desc
he: יורד

en: Notifications
he: הודעות

en: Sort by
he: מיון לפי

en: ‹ Previous
he: ‹ הקודם

en: Next ›
he: הבא ›

en: Apply
he: החל

en: Offset
he: היסט

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: « First
he: « הראשון

en: Last »
he: העמוד האחרון »

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר
