Opigno notifications (8.x-1.8) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: Date
hr: Datum

en: Reset
hr: Poništi

en: Message
hr: Poruka

en: User
hr: Korisnik

en: All
hr: Svi

en: Page
hr: Stranica

en: Desc
hr: Silazno

en: Notifications
hr: Obavijesti

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Apply
hr: Primjeni

en: Asc
hr: Uzlazno
