Opigno notifications (8.x-1.8) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Date
mr: दिनांक

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Message
mr: संदेश

en: ID
mr: आय डी

en: User
mr: सदस्य

en: All
mr: सर्व

en: Page
mr: पान

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा
