Opigno notifications (8.x-1.8) - en to ro translation catalogue (33 entries)

en: Date
ro: Data

en: Reset
ro: Resetează

en: Message
ro: Mesaj

en: User
ro: Utilizator

en: All
ro: Toate

en: Page
ro: Pagina

en: Url
ro: URL

en: Desc
ro: Descendent

en: Notifications
ro: Notificări

en: Sort by
ro: Sortare după

en: ‹ Previous
ro: ‹ Anterior

en: Next ›
ro: Următor ›

en: Apply
ro: Aplică

en: Offset
ro: Decalaj

en: Notification
ro: Notificare

en: Creation time
ro: Data creări

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: « First
ro: « Primul

en: Last »
ro: Ultimul »

en: Asc
ro: Ascendent

en: Master
ro: Expert

en: View opigno notification
ro: Vizualizați notificarea opigno

en: Add opigno notification
ro: Adăugați o notificare opigno

en: Edit opigno notification
ro: Editați notificarea opigno

en: Delete opigno notification
ro: Ștergeți notificarea opigno

en: Administer opigno notification
ro: Administrați notificarea opigno

en: Has Read
ro: A citit

en: Opigno Notification
ro: Notificare Opigno

en: Opigno Notifications
ro: Notificări Opigno

en: Unread Notifications
ro: Notificări necitite

en: Dashboard - Unread Notifications
ro: Tablou de bord - Notificări necitite

en: Marked as read
ro: Marchează ca fiind citit
