Opigno notifications (8.x-1.8) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Date
be: Дата

en: Reset
be: Скінуць

en: Message
be: Паведамленне

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: User
be: Карыстальнік

en: All
be: Усе

en: Page
be: Старонка

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Apply
be: Ужыць
