Opigno Poll (1.0.1) - en to ca translation catalogue (39 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Type
ca: Tipus

en: Author
ca: Autor

en: Yes
ca: Sí

en: Edit
ca: Edita

en: Node ID
ca: ID del node

en: View
ca: Mostra

en: n/a
ca: n/d

en: View results
ca: Veure resultats

en: Created
ca: Creat

en: Question
ca: Pregunta

en: Active
ca: Actiu

en: Published
ca: Publicat

en: Promoted to front page
ca: Promogut a la portada

en: Sticky at top of lists
ca: Estàtic a la part superior de les llistes

en: Vote
ca: Vota

en: Unlimited
ca: Il·limitat

en: Other
ca: Altres

en: Choices
ca: Opcions

en: 1 vote | @count votes
ca[0]: 1 vot
ca[1]: @count vots

en: Votes
ca: Vots

en: Choice
ca: Opció

en: Results
ca: Resultats

en: Allows your site to capture votes on different topics in the form of multiple choice questions.
ca: Permet al lloc recopilar votacions sobre diferents temes a mode de preguntes de selecció múltiple.

en: Language code
ca: Codi de llengua

en: About
ca: Detalls

en: Created timestamp
ca: Marca horària de creació

en: Uses
ca: Usos

en: Total votes: @votes
ca: Vots totals: @votes

en: Your vote could not be recorded because you did not select any of the choices.
ca: El vostre vot no s'ha pogut registrar perquè no heu escollit cap opció.

en: Delete items
ca: Elimina els elements

en: Your vote was cancelled.
ca: S'ha cancel·lat el vostre vot.

en: Language (fr, en, ...)
ca: Llengua (fr, en, ...)

en: Modified timestamp
ca: Marca horària de modificació

en: Lists (Views)
ca: Llistes (Views)

en: Node authored by (uid)
ca: Node elaborat per (uid)
