Opigno Poll (1.0.1) - en to lt translation catalogue (31 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Type
lt: Tipas

en: Author
lt: Autorius

en: Yes
lt: Taip

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Node ID
lt: Mazgo ID

en: View
lt: Peržiūrėti

en: n/a
lt: n/d

en: Created
lt: Sukurta

en: Question
lt: Klausimas

en: Active
lt: Aktyvus

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Promoted to front page
lt: Iškeltas į pagrindinį puslapį

en: Sticky at top of lists
lt: Prikabintas puslapio viršuje

en: Vote
lt: Balsuoti

en: Unlimited
lt: Neribotas

en: Other
lt: Kiti

en: Choices
lt: Pasirinkimai

en: 1 vote | @count votes
lt[0]: @count balsas
lt[1]: @count balsai
lt[2]: @count[2] balsų

en: Votes
lt: Balsai

en: Choice
lt: Pasirinkimas

en: Results
lt: Rezultatai

en: Allows your site to capture votes on different topics in the form of multiple choice questions.
lt: Leidžia atlikti apklausas

en: Language code
lt: Kalbos kodas

en: About
lt: Apie

en: Uses
lt: Naudoja

en: Total votes: @votes
lt: Iš viso balsų: @votes

en: Your vote could not be recorded because you did not select any of the choices.
lt: Jūsų balsas neišsaugotas, nes jūs nieko nepasirinkote.
