Opigno Poll (1.0.1) - en to nn translation catalogue (20 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Author
nn: Forfattar

en: Yes
nn: Ja

en: Edit
nn: Rediger

en: View
nn: Sjå på

en: Created
nn: Laga

en: Active
nn: Aktiv

en: Published
nn: Publisert

en: Promoted to front page
nn: Flytta fram til framsida

en: Sticky at top of lists
nn: Satt til toppen av lista

en: Vote
nn: Stem

en: Unlimited
nn: Uavgrensa

en: Other
nn: Andre

en: Choices
nn: Val

en: 1 vote | @count votes
nn[0]: 1 stemme
nn[1]: @count stemmer

en: Language code
nn: Språkkode

en: Total votes: @votes
nn: Mengd stemmer: @votes

en: Your vote could not be recorded because you did not select any of the choices.
nn: Du må velje eit alternativ for å stemme.
