Opigno Poll (1.0.1) - en to si translation catalogue (7 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Status
si: තත්වය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Type
si: වර්ගය

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Unlimited
si: අනන්තයි
