Opigno Poll (1.0.1) - en to sk translation catalogue (34 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Type
sk: Typ

en: Author
sk: Autor

en: Yes
sk: Áno

en: Edit
sk: Upraviť

en: Node ID
sk: ID uzla

en: View
sk: Zobraziť

en: n/a
sk: nie je

en: Created
sk: Vytvorené

en: Question
sk: Otázka

en: Active
sk: Aktívny

en: Published
sk: Zverejnené

en: Promoted to front page
sk: Zobrazené na titulnej strane

en: Sticky at top of lists
sk: Prilepené na vrch zoznamu

en: Vote
sk: Hlasovať

en: Unlimited
sk: Neobmedzené

en: Other
sk: Ostatné

en: N
sk: S

en: Choices
sk: Odpovede

en: 1 vote | @count votes
sk[0]: @count hlas
sk[1]: @count hlasy
sk[2]: @count hlasov

en: Votes
sk: Hlasy

en: Choice
sk: Možnosť

en: Results
sk: Výsledky

en: Allows your site to capture votes on different topics in the form of multiple choice questions.
sk: Môžete vytvoriť ankety vo forme otázok s niekoľkými možnosťami odpovede.

en: Language code
sk: Kód jazyka

en: About
sk: Informácie o

en: Uses
sk: Používa

en: Total votes: @votes
sk: Celkový počet hlasov: @votes

en: Your vote could not be recorded because you did not select any of the choices.
sk: Váš hlas nemohol byť zaznamenaný, pretože ste nevybrali ani jednú odpoveď.

en: Your vote was cancelled.
sk: Váš hlas bol zrušený.

en: Are you sure you want to delete all items from the feed %feed?
sk: Naozaj chcete odstrániť všetky položky zo zdroja %feed?
