Opigno Poll (1.0.1) - en to sv translation catalogue (37 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Type
sv: Typ

en: Author
sv: Författare

en: Yes
sv: Ja

en: Edit
sv: Redigera

en: Node ID
sv: Nod-ID

en: View
sv: Visa

en: n/a
sv: inte tillgänglig

en: Created
sv: Skapad

en: Question
sv: Fråga

en: Active
sv: Aktiv

en: Published
sv: Publicerad

en: Promoted to front page
sv: Visas på startsidan

en: Sticky at top of lists
sv: Alltid överst i listan

en: Vote
sv: Rösta

en: Unlimited
sv: Obegränsad

en: Other
sv: Övriga

en: Choices
sv: Val

en: 1 vote | @count votes
sv[0]: 1 röst
sv[1]: @count röster

en: Votes
sv: Röster

en: Choice
sv: Alternativ

en: Results
sv: Resultat

en: Allows your site to capture votes on different topics in the form of multiple choice questions.
sv: Låter din webbplats ta emot röster i olika ämnen i form av flervalsfrågor.

en: Language code
sv: Språkkod

en: About
sv: Om

en: Created timestamp
sv: Skapade tidsstämpel

en: Uses
sv: Använder

en: Total votes: @votes
sv: Totalt antal röster: @votes

en: Your vote could not be recorded because you did not select any of the choices.
sv: Din röst kunde inte registreras eftersom du inte valde något av alternativen.

en: Your vote has been recorded.
sv: Din röst har sparats.

en: Delete items
sv: Radera objekt

en: Your vote was cancelled.
sv: Din röst har återtagits.

en: Edit @label
sv: Redigera @label

en: Language (fr, en, ...)
sv: Språk (fr, en, ...)

en: Modified timestamp
sv: Anpassad tidsstämpel
