Opigno Poll (1.0.1) - en to ta translation catalogue (13 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Type
ta: வகை

en: Author
ta: எழுத்தாளர்

en: Yes
ta: ஆம்

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: View
ta: நோக்குக

en: Active
ta: இயங்கும்

en: Published
ta: பிரசுரிக்கப்பட்டது

en: Promoted to front page
ta: முகப்பு பக்கத்திற்கு ஏற்றப்பட்டது

en: Unlimited
ta: வரையறையற்றது
