Opigno social (3.0.0-beta1) - en to af translation catalogue (20 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Group
af: Groep

en: Author
af: Outeur

en: Read more
af: Lees meer

en: On
af: Op

en: Advanced options
af: Gevorderde opsies

en: Search
af: Soek

en: Reset
af: Herstel

en: Back
af: Terug

en: Preview
af: Voorskou

en: All
af: Alle

en: Post
af: Posstuk

en: Block
af: Blok

en: Comment
af: Kommentaar

en: Pending
af: Hangende

en: Posts
af: Posstukke

en: Apply
af: Pas toe

en: 1 comment | @count comments
af[0]: 1 kommentaar
af[1]: @count kommentare

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
