Opigno social (3.0.0-beta1) - en to ast translation catalogue (18 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Group
ast: Grupu

en: Author
ast: Autor

en: Read more
ast: Lleer más

en: Advanced options
ast: Opciones avanzaes

en: Search
ast: Guetar

en: Reset
ast: Reafitar

en: Preview
ast: Entever

en: Text
ast: Testu

en: User ID
ast: ID del usuariu

en: All
ast: Too

en: Post
ast: Espublizar

en: Block
ast: Bloque

en: Comment
ast: Comentariu

en: Owner
ast: Dueñu

en: Close
ast: Zarrar

en: Posts
ast: Artículos
