Opigno social (3.0.0-beta1) - en to bo translation catalogue (33 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Group
bo: ཁག

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Read more
bo: དེ་ལས་མང་པོ་ཀློག་པ

en: On
bo: ཁ་ཕྱེ

en: Advanced options
bo: མཐོ་རིམ་གྱི་གདམ་ཚན

en: Search
bo: འཚོལ

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Feed
bo: བསྡུས་བརྗོད

en: Back
bo: ཕྱིར་ལོག

en: Preview
bo: སྔོན་ལྟ

en: Text
bo: ཡི་གེ

en: User ID
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ཨང་རྟགས

en: All
bo: ཡོངས

en: Post
bo: སྤེལ་པ།

en: Block
bo: ལྷུ་ལག

en: Off
bo: ཁ་རྒྱག

en: Comment
bo: དཔྱད་གཏམ

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Owner
bo: བདག་པོ

en: Close
bo: ཁ་རྒྱག་པ།

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Pending
bo: ཞིབ་བཤེར་བྱེད་པ་སྒུག་པ།

en: Posts
bo: གསར་སྤེལ

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: 1 comment | @count comments
bo[0]: དཔྱད་གཏམ་@count

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Post date
bo: སྤེལ་པའི་དུས

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན
