Opigno social (3.0.0-beta1) - en to ku translation catalogue (18 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Group
ku: گرووپ

en: Author
ku: نووسەر

en: Read more
ku: زیاتر بخوێنه‌وه‌

en: Advanced options
ku: هەڵبژاردنە ئاڵۆزەکان

en: Search
ku: گەڕان

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Preview
ku: پێشبینی

en: Text
ku: دەق

en: User ID
ku: ID ی بەکارهێنەر

en: All
ku: هەموو

en: Post
ku: بڵاوکراوە

en: Block
ku: بلۆک

en: Comment
ku: بۆچوون

en: Owner
ku: خاوەن

en: Posts
ku: پەیامەکان

en: 1 comment | @count comments
ku[0]: 1 بۆچوون
ku[1]: @count بۆچوون
