Opigno social (3.0.0-beta1) - en to uk translation catalogue (48 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Delete
uk: Видалити

en: Group
uk: Група

en: Author
uk: Автор

en: Read more
uk: Читати далі

en: On
uk: Увімкнено

en: Advanced options
uk: Розширені параметри

en: Search
uk: Пошук

en: Reset
uk: Скинути

en: Feed
uk: Канал

en: Back
uk: Назад

en: Preview
uk: Попередній перегляд

en: Text
uk: Текст

en: User ID
uk: ID користувача

en: All
uk: Все

en: Post
uk: Допис

en: Block
uk: Блок

en: Off
uk: Вимкнено

en: Comment
uk: Коментар

en: Desc
uk: Спад

en: Owner
uk: Власник

en: First name
uk: Ім’я

en: Last name
uk: Прізвище

en: Close
uk: Закрити

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Pending
uk: Очікування

en: Accepted
uk: Прийняте

en: Posts
uk: Дописи

en: Completed
uk: Завершено

en: ‹ Previous
uk: ‹ Попередня

en: Next ›
uk: Наступна ›

en: Apply
uk: Застосувати

en: 1 comment | @count comments
uk[0]: @count коментар
uk[1]: @count коментаря
uk[2]: @count коментарів

en: Offset
uk: Зміщення

en: Certificates
uk: Сертифікати

en: In progress
uk: Виконується

en: Created on
uk: Дата створення

en: Post date
uk: Дата публікації

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: Connection
uk: З'єднання

en: Network
uk: Мережа

en: Select any filter and click on Apply to see results
uk: Щоб побачити результат, виберіть довільний фільтр і натисніть "Застосувати"

en: Certificate
uk: Сертифікат

en: Group content
uk: Вміст групи

en: Asc
uk: Зрост

en: Master
uk: Головне

en: List item
uk: Елемент списку
