Opigno social (3.0.0-rc1) - en to cs translation catalogue (33 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Group
cs: Skupina

en: Author
cs: Autor

en: Read more
cs: Číst dál

en: Advanced options
cs: Pokročilé volby

en: Search
cs: Hledat

en: Feed
cs: Zdroj

en: Back
cs: Zpět

en: Preview
cs: Náhled

en: User ID
cs: ID uživatele

en: All
cs: Vše

en: Post
cs: Příspěvek

en: Block
cs: Blok

en: Comment
cs: Komentář

en: Desc
cs: Sestupně

en: Owner
cs: Vlastník

en: Close
cs: Zavřít

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Pending
cs: Čeká na zpracování

en: Posts
cs: Příspěvků

en: Completed
cs: Dokončené

en: ‹ Previous
cs: ‹ Předchozí

en: Next ›
cs: Následující ›

en: Apply
cs: Použít

en: 1 comment | @count comments
cs[0]: @count komentář
cs[1]: @count komentáře
cs[2]: @count komentářů

en: Offset
cs: Posun

en: Created on
cs: Vytvořeno v

en: Post date
cs: Datum vytvoření

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené
