Opigno social (3.0.0-rc1) - en to my translation catalogue (12 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Author
my: စာရေးသူ

en: Read more
my: ဆက်လက်ဖတ်ရှုပါ

en: Advanced options
my: အဆင့်မြင့်ရွေးချယ်ရန်

en: Search
my: ရှာရန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Back
my: နောက်သို့

en: Preview
my: အစမ်းကြည့်ရန်

en: Comment
my: မှတ်ချက်

en: Completed
my: ပြီးဆုံးပါပြီ

en: - All -
my: - အားလုံး -
