Opigno social (3.0.0-rc1) - en to si translation catalogue (9 entries)

en: Status
si: තත්වය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Group
si: සමූහය

en: Read more
si: තව කියවන්න

en: Advanced options
si: සංකීර්ණ විකල්ප

en: Search
si: සොයන්න

en: Text
si: වගන්ති

en: All
si: සියල්ල

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
