Opigno social (3.0.0-rc1) - en to sr translation catalogue (11 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Author
sr: Аутор

en: Advanced options
sr: Напредне опције

en: Search
sr: Претрага

en: Preview
sr: Преглед пре слања.

en: Text
sr: Текст

en: Block
sr: Блок

en: Comment
sr: Коментар

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Completed
sr: Завршено
