Opigno social (3.0.0) - en to it translation catalogue (36 entries)

en: Status
it: Stato

en: Delete
it: Elimina

en: Group
it: Gruppo

en: Author
it: Autore

en: Read more
it: Leggi tutto

en: Advanced options
it: Opzioni avanzate

en: Search
it: Cerca

en: Reset
it: Ripristina

en: Back
it: Indietro

en: Preview
it: Anteprima

en: Text
it: Testo

en: User ID
it: ID utente

en: All
it: Tutti

en: Post
it: Contenuto

en: Block
it: Blocco

en: Comment
it: Commento

en: Desc
it: Disc

en: Owner
it: Proprietario

en: Close
it: Chiudi

en: Sort by
it: Ordina per

en: Pending
it: In sospeso

en: Accepted
it: Accettati

en: Posts
it: Messaggi

en: Completed
it: Completato

en: ‹ Previous
it: ‹ Precedente

en: Next ›
it: Seguente ›

en: Apply
it: Applica

en: 1 comment | @count comments
it[0]: 1 commento
it[1]: @count commenti

en: Offset
it: Scostamento

en: Created on
it: Creato il

en: Post date
it: Data di inserimento

en: Items per page
it: Voci per pagina

en: - All -
it: - Tutto -

en: Select any filter and click on Apply to see results
it: Seleziona qualsiasi filtro e clicca su Applica per visualizzare i risultati

en: Master
it: Principale

en: List item
it: Elemento dell'elenco
