Opigno social (3.0.0) - en to lt translation catalogue (30 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Group
lt: Grupė

en: Author
lt: Autorius

en: Read more
lt: Skaityti daugiau

en: Advanced options
lt: Daugiau nuostatų

en: Search
lt: Paieška

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Feed
lt: Srautas

en: Back
lt: Atgal

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Text
lt: Tekstas

en: User ID
lt: Nario ID

en: All
lt: Visi

en: Post
lt: Įrašas

en: Block
lt: Blokas

en: Comment
lt: Komentaras

en: Owner
lt: Savininkas

en: Close
lt: Uždaryti

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Pending
lt: Laukiama

en: Accepted
lt: Priimti

en: Posts
lt: Įrašai

en: Completed
lt: Pabaigtas

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: 1 comment | @count comments
lt[0]: @count komentaras
lt[1]: @count komentarai
lt[2]: @count komentarų

en: Created on
lt: Sukurta

en: Post date
lt: Įrašo data

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -
