Opigno social (3.0.0) - en to ne translation catalogue (12 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Group
ne: समूह

en: Author
ne: लेखक

en: Advanced options
ne: उन्नत विकल्पहरू

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Preview
ne: पूर्वावलोकन

en: All
ne: सबै

en: Block
ne: ब्लक

en: Comment
ne: प्रतिक्रिया

en: 1 comment | @count comments
ne[0]: १ कमेन्ट
ne[1]: @count कमेन्ट
