Opigno social (3.0.0) - en to os translation catalogue (8 entries)

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Group
os: Къорд

en: Author
os: Автор

en: Advanced options
os: Уæлæмхас амонæнтæ

en: Search
os: Агуырд

en: Reset
os: Раздæрау

en: Preview
os: Развæлгъау фенд
