Opigno social (3.0.2) - en to bn translation catalogue (9 entries)

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Author
bn: লেখক

en: Search
bn: অনুসন্ধান

en: Preview
bn: প্রাক-প্রদর্শন

en: User ID
bn: ব্যবহারকারীর আইডি

en: All
bn: সমস্ত

en: Block
bn: ব্লক

en: Comment
bn: মন্তব্য
