Opigno social (3.0.2) - en to ka translation catalogue (22 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Group
ka: ჯგუფი

en: Author
ka: ავტორი

en: Read more
ka: დაწვრილებით

en: On
ka: ჩართვა

en: Advanced options
ka: დამატებითი ოფციები

en: Search
ka: ძიება

en: Text
ka: ტექსტი

en: User ID
ka: მომხმარებლის ID

en: All
ka: ყველა

en: Post
ka: პოსტი

en: Block
ka: ბლოკი

en: Off
ka: გამორთვა

en: Comment
ka: კომენტარი

en: Desc
ka: აღწერა

en: Owner
ka: მფლობელი

en: Posts
ka: პოსტები

en: ‹ Previous
ka: ‹ წინა

en: Next ›
ka: შემდეგი ›

en: 1 comment | @count comments
ka[0]: 1 კომენტარი
ka[1]: @count კომენტარი

en: - All -
ka: - ყველა -
