Opigno social (3.0.2) - en to pa translation catalogue (11 entries)

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Author
pa: ਲੇਖਕ

en: Read more
pa: ਵਧੇਰੇ ਪੜ੍ਹੋ

en: Advanced options
pa: ਵਿਕਸਿਤ ਵਿਕਲਪ

en: Search
pa: ਲੱਭੋ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Preview
pa: ਝਲਕ

en: All
pa: ਸਭ

en: Comment
pa: ਟਿੱਪਣੀ

en: Posts
pa: ਪੋਸਟ
