Opigno social (3.0.2) - en to tr translation catalogue (46 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Delete
tr: Sil

en: Group
tr: Grup

en: Author
tr: Yazar

en: Read more
tr: Devamını oku

en: On
tr: Açık

en: Advanced options
tr: Gelişmiş seçenekler

en: Search
tr: Ara

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Feed
tr: Akış

en: Back
tr: Geri

en: Preview
tr: Ön izleme

en: Text
tr: Metin

en: User ID
tr: Kullanıcı ID

en: All
tr: Tümü

en: Post
tr: Gönderi

en: Block
tr: Blok

en: Off
tr: Kapalı

en: Comment
tr: Yorum

en: Desc
tr: Azalan

en: Owner
tr: Sahibi

en: First name
tr: Ad

en: Last name
tr: Soyad

en: Close
tr: Kapat

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Pending
tr: Bekleyen

en: Accepted
tr: Kabul edilmiş

en: Posts
tr: Gönderiler

en: Completed
tr: Tamamlandı

en: ‹ Previous
tr: ‹ Önceki

en: Next ›
tr: Sonraki ›

en: Apply
tr: Uygula

en: 1 comment | @count comments
tr[0]: 1 yorum
tr[1]: @count yorum

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: Certificates
tr: Sertifikalar

en: In progress
tr: Devam eden

en: Post date
tr: Gönderi tarihi

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: Write a comment
tr: Bir yorum yaz

en: Select any filter and click on Apply to see results
tr: Herhangi bir süzgeç seçin ve sonuçları görmek için Uygula'ya tıklayın

en: Certificate
tr: Sertifika

en: Group content
tr: Grup içeriği

en: Asc
tr: Artan

en: Master
tr: Ana (master)

en: Load more
tr: Daha fazla getir
