Opigno social (3.0.4) - en to bg translation catalogue (23 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Group
bg: Група

en: Author
bg: Автор

en: Read more
bg: Пълен текст

en: On
bg: Включи

en: Advanced options
bg: Разширени опции

en: Search
bg: Търси

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Back
bg: Назад

en: Preview
bg: Предварителен преглед

en: Text
bg: Текст

en: User ID
bg: ID на Потребителя

en: All
bg: Всички

en: Post
bg: Публикация

en: Block
bg: Блокирай

en: Off
bg: Изключи

en: Comment
bg: Коментар

en: Pending
bg: В изчакване

en: Accepted
bg: Приети

en: Posts
bg: Мнения

en: Apply
bg: Търси

en: 1 comment | @count comments
bg[0]: 1 коментар
bg[1]: @count коментара
