Opigno social (3.0.4) - en to mr translation catalogue (22 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Delete
mr: मिटवा

en: Group
mr: समुह

en: Author
mr: लेखक

en: Read more
mr: अधिक वाचा

en: On
mr: वर

en: Advanced options
mr: प्रगत पर्याय

en: Search
mr: शोध

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Back
mr: मागे

en: Preview
mr: पुर्वदृश्य

en: Text
mr: अक्षर

en: All
mr: सर्व

en: Post
mr: लेख

en: Block
mr: भाग

en: Off
mr: बंद

en: Comment
mr: प्रतिक्रिया

en: Owner
mr: मालक

en: Close
mr: बंद

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: Posts
mr: प्रकाशन

en: 1 comment | @count comments
mr[0]: १ प्रतिक्रिया
mr[1]: @count प्रतिक्रिया
